14.kapitola

25. října 2012 v 23:59 | Kikki |  FFVII - Stíny
"Stalo se něco?"zeptal se Gavin a otočil se na mě a Zacka.
"NE!!!"vyštěkli jsme oba dva ve stejnou chvíli a Gavin ucouvl.
"Jen jsem se zeptal."řekl a pokračoval dál v cestě. Popuzeně jsem zavrčela a vešla do konferenční místnosti. Tak jsem se posadila a ignorovala Zacka sedícího naproti mě.
Angeal si odkašlal a povzdechl si při pohledu na nás dva. Něco tiše špitl ke Gavinovi, který mu odpověděl a Angeal si znaveně pozvdechl.
"Tak jaký bude další plán?"zeptal se Barret a Angeal si promnul spánky.
"Budeme čekat. Armáda je v pohotovosti, takže v případě útoku jsme připraveni na všechno. Ovšem je tu malý problém..."odmlčel se Angeal.
Cloud se znepokojeně zamračil."Jaký?"
"Máme málo nadřízených. Máme hodně vojáků, ale povýšit se je neodvažuji. Nemají dostatečné znalosti a při útoku by to mohlo mít katastrofální dopad. Budeme muset některé z vás nasadit přímo do terénu. Všechno jsem to pečlivě zvážil a tohle je jediné východisko. Pokud ovšem někdo z vás nechce zastávat tuto funkci, nebudu ho nutit. Je to jen na vás."
Angeal si prohlédl všechny v místnosti a zalistoval v papírech před sebou.
"Rozdělil jsem vás do skupin. Rotě A bude velet Barret a já. Rotu B má na starosti Cloud a Vincent. Rotu C Aerith a Gavin."vyjmenovával postupně a já už začínala mít podezření s kým budu, ale pořád tu byl výběr ze dvou holek, takže jsem pořád měla naději že nebudu se Zackem.
"Rotu D Zack a Sarah."dořekl a provinile se na mě podíval. Zaskřípala jsem zubama, vyskočila ze židle a hnala se ven ze dveří.
"Až mi přestanete dělat naschvály dejte mi vědět, protože já s ním být nechci!"zasyčela jsem ve dveřích a vyběhla ven.

Zack si povzdechl a kousl se do rtu.
"Já myslela, že jste v pohodě."řekla Tifa a Zack skryl tvář do dlaní.
"Zase jsem posral."vysvětlil, zvedl se ze židle a vyběhl ze dveří ven.

Vztekle jsem zavrčela a začala lovit klíče z kapsy. Opět jsem měla Zacka v patách a rychle mě doháněl. Dveře už byly nedaleko. Prudce jsem se před nimi zarazila a začala horlivě odemykat. Vběhla jsem dovnitř a chystala se zabouchnout dveře, ale ještě předtím než klapl zámek se znovu rozrazily a dovnitř se vřítil Zack. Zabouchl za sebou dveře, zamkl a klíče si schoval do kapsy.
"Chci ti to vysvětlit..."řekl a znepokojeně se na mě díval.
"Ale já nechci! Vypadni!"zařvala jsem na něj a pochodovala pryč od něj.
"Sarah, sakra.."zaklel rozčíleně a šel za mnou. "Poslouchej mě! Já to tak nemyslel!"nevzdával to a následoval mě do pracovny, kde jsem se chystala zamknout, ale Zack rychle proklouzl dovnitř a snažil se mě pohladit po vlasech, ale já jeho ruku vztekle odrazila.
"Nesahej na mě!"zasyčela jsem nenávistně.
"Sarah, prosím..."
Otočila jsem se a zapnula věž na plný pecky, aby jsem přehlušila jeho přihlouplý omluvy. Zack mě odstrčil a věž zase vypnul. Otočila jsem se na podpadku a chtěla si to rázovat z pracovny ven, ale Zack mě popadl a prudce mě přirazil na stěnu vlastním tělem. Ruce mi držel nad hlavou a mračil se. Už jsem otvírala pusu, aby jsem mu řekla jednu ze svých výhružek, když mě zarazil.
"Přestaň už vyvádět..."zašeptal a prudce mě políbil. Ztuhla jsem a vytřeštila oči. Zmateně jsem se mu dívala do očí, které Zack za pomalu zavřel a začal mě jemně líbat. Uvolnila jsem se a začala mu drobné polibky oplácet. Vymanila jsem si ruce z jeho sevření a omotala mu je kolem krku. Nespokojeně jsem zamručela a Zack mi zamotal prsty do vlasů. Naklonil hlavu dostrany, pootevřel rty a zapojil do polibku jazyk. Polibek se stával každou vteřinou více vášnivý a agresivnější. Zack se na mě tlačil tak silně, jako by mě chtěl rozdrtit. Jeho ruka dříve zamotaná v mých vlasech je teď silně svírala a zakláněla mi hlavu dozadu čím dál víc. Zackovi rty začaly bloudit po mém krku a zastavily se až na ctlivém místečku mez krkem a ramenem, které začaly neúprosně sát a okusovat. Zaskučela jsem a vystavila krk ještě víc. Zack přitvrdil a já cítila, když se mi jeho zuby pomalu nořily do krku. Pootevřela jsem rty a zasténala. Zack se mi zakousl do krku ještě silněji a olizoval krev vytékající z kousnutí. Zatnula jsem zuby a odtáhla Zacka od sebe. Lehce jsem se pousmála a tlačila ho k mému pracovnímu stolu, kam jsem ho hrubě strčila a chytila ho pod krkem, když se snažil zvednout. Vylezla jsem nahoru a posadila se Zackovi na klín. Mlsně jsem si olízla rty a sklonila se k Zackovi, který mi obtočil paže kolem pasu a tiskl si mě k sobě. Téměř vztekle jsem ho políbila a putovala rty po jeho krku až k místu, kde jsem tušila tepnu. Přejela jsem po tom místě jazykem a hrubě Zackovi trhla hlavou nastranu, aby jsem měla lepší přístup. Zack zasténal a pohladil mě rukou po zadku. Vycenila jsem již dlouhé upíří zuby a chystala se zakousnout, když mi to došlo. Odskočila jsem od Zacka a přitiskla se zády ke stěně. Zack se zmateně posadil a díval se na mě. Neodvažovala jsem se na něj podívat. Styděla jsem se za tuhle svoji stránku. Stačilo tak málo a udělala bych z něj to, co tak moc nenávidí.
"Sarah... Podívej se na mě."požádal mě klidně. Lehce jsem zavrtěla hlavou a dál se zarytě dívala do země. Zack seskočil ze stolu a šel ke mě.
"Nepřibližuj se, prosím."zaskučela jsem a snažila se mezi námi udržovat bezpečnou vzdálenost, ale Zack si nedal říct. Přiskočil ke mě a konejšivě mě pohladil po vlasech. Poté mě pevně chytil za bradu a zvedl tvář tak, aby si mě mohl prohlédnout, ale já pořád držela oči zavřené.
"Ukaž mi je."zašeptal a já ho s pocitem štvaného zvířete poslechla. Podívala jsem se mu do tváře a čekala. Ze Zackovi tváře jsem nemohla číst žádnou emoci.
"Omlouvám se. "zašeptala jsem a Zack mi přejel palcem po spodním rtu.
"Za co se omlouváš?"zeptal se a já se snažila schout sama do sebe.
"Ty víš za co."kuňkla jsem a Zack se zašklebil.
"Mohla jsi mě kousnout. Pokud vím, kousnutím mě nepřeměníš."řekl a já se zamračila.
"To sice ne, ale pil jsi moji krev a u mě by to jen kousnutím neskončilo."zamumlala jsem a zadívala se na jeho pravidelně zvedající se hruď.
"Bylo jí málo. Musel bych vypít víc, aby jsi mě přeměnila."argumetoval Zack a přitiskl se na mě, ale tentokrát jemně.
"Možná jí bylo málo, možná ne. Nechci nic nechávat náhodě a navíc... Nechci být jako ostatní. Z lidí nepiji."
"Já vím. Promiň."zašeptal mi do vlasů a já se pousmála. Zack mě zvedl do náruče a nesl mě do ložnice, kde mě opatrně položil na postel a sedl si vedle mě. Chytil mě za ruku a vtiskl mi do dlaně lehký polibek.
"Dobrou noc."řekl a já se usmála.
"Kam teď půjdeš?"zeptala jsem se a Zack se zazubil.
"No přece hned vedle tebe!"prohlásil a já se na něj pochybovačně podívala.
"Vážně?"zeptala jsem se ho a Zack se na mě prosebně podíval.
"Přece nemůžeš chtít, aby jsem teď šel takovou cestu v tuhle noční dobu."zaškemral a já se zasmála.
"Jasně že ne!"
"To jsem rád, protože by mě tam mohli sežrat upíři."řekl naoko bojácně.
"No vidíš a tady tě sežere jen jedna." Svlékla jsem si kalhoty a za Zackovými zády se převlékla do pižala. Hupsla jsem pod peřinu a ke mě se přitulil Zack.
"Dobrou noc."zamumlala jsem a Zack si ze mě udělala polštář.
"Dobrou..."řekl, když se konečně uvelebil a já spokojeně usnula.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 drac-lebrun drac-lebrun | Web | 26. října 2012 v 14:22 | Reagovat

No konečně, i když to nebyla zrovna pořádná romantika :D :D Jsem zvědavá, co na to ostatní a hlavně jak se oni dva k sobě budou chovat :D

2 Kikki Kikki | Web | 28. října 2012 v 9:39 | Reagovat

samo sebou, že s těma dvěma to bude ještě těžký, ale oni se s srovnaj :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama