16.kapitola

6. listopadu 2012 v 13:18 | Kikki |  FFVII - Stíny
Zack mě dloubal vytrvale do žeber a já se řechtala jako pominutá.
"Stačí!"vykřikla jsem a Zack se šibalským úsměvem přestal. Naklonil se ke mě a dal mi rychlou pusu. Rozpustile jsem se na něj usmála a nadzvedla se na loktech. Zack se na mě chvíli pátravě díval, než se ke mě sklonil znovu, začal mě líbat a opatrně se na mě položil. Ovinula jsem mu paže kolem krku a hrabala se mu prsty ve vlasech. Zack zavrtěl boky a zamručel. Odtáhla jsem nohy od sebe, Zack se vklínil mezi ně a nastavil mi nohy tak, aby jsem ho jimi obepnula kolem boků. Přejel mi dlaní po stehně a kousl mě jemně do rtu. Zasténala jsem a přitiskla si Zacka nohama silněji k sobě, když.... mu zazvonil telefon.
"Zatraceně."zamumlal Zack a podíval se na displej.
"Promiň Cloude... Teď se to nehodí."řekl a odmítl hovor. Slabě jsem se zasmála a kousla se do rtu.
"Kde jsme to skončili?"zeptal se Zack tiše a políbil mě, když mu ten telefon začal zvonit znovu. Svraštila jsem obočí a sledovala jak, Zack znovu odmítl hovor.
"Promiň..."zašeptal a já se pousmála. Zack mi dal malý polibek na koutek úst a já sebou trhla, když mi ten koutek trošku olízl. Zack se uchechtl a opřel se čelem o mé, takže se naše nosy tlačily proti sobě. Tlumeně jsem se zasmála a přitáhla si ho pro další polibek. Zack mě hladově líbal a já cítila jak je vzrušený. Lehce jsem se zavrtěla proti jeho klínu a Zack zavzdychal. Trochu se nadzvedl a zajel mi rukou pod tričko. Hladil mě dlaní po břiše a pomalu směřoval výš. Nechala jsem si vyhrnout tričko a nadzvedla se, aby jsem si ho mohla svléknout. Položila jsem se na záda a dívala se na Zacka, který se na mě jemně usmíval. Našpulila jsem rty a zatahala za lem Zackova trika. Zack jen rychle svlékl a odhodil na zem. Při pohledu na jeho tělo jsem se zasekla. Byl krásný...
"Líbí se ti co vidíš?"zeptal se Zack škádlivě a já zrudla. Zack se zasmál a lehl si na mě. Zasténala jsem, když se naše holá kůže dotkla a přejela rukou po jemné kůži Zackových zad. Zack mě líbal na krku, potom pomalu přejel na rameno a pak směr výstřih. Mezitím mi stačil rozepínat kalhoty a tahat mi je dolů. Na jednu stranu jsme ho chtěla zarazit, protože to bylo moc rychlé, ale potom jsem si řekla, že jsem neměla sex nějaké to desetiletí, tak proč si neužít? Nechala jsem se vytřepat z kalhot a hmátla po pásku, který jsem mu prostě roztrhla a jedným trhnutím poslala Zackovi kalhoty ke kotníkům. Zack je skopl a lehl si na mě. Líbal mě a hladil snad po celém těle. Zvrátila jsem hlavu a zasténala, když někdo zabušil na dveře. Zack se zamračil, popadl kalhoty a zatímco šel ke dveřím oblékl se do nich a snažil si je zapnout. S úsměvem jsem sledovala ze dveří, jak studuje stav svého pásku a já se zazubila, když zaklel. Do půli těla nahý tedy otevřel dveře a já i Zack jsme zkoprněli. Cloud se nejprve podíval na mě, pak na Zacka, kterému se roztržený pásek houpal na džínech a pak uhnul pohledem. Zapadla jsem do ložnice a rychle se oblékla. Chtěla jsem jít do obýváku, když jsem uslyšela tichý rozhovor.
"Nina se po tobě schání."řekl Cloud tiše.
"Zatraceně."zaskučel Zack a já se zamračila. Vyšla jsem z ložnice a usmála se rozpačitě na Clouda, který ještě pořád stál ve dveřích.
"Ahoj. Pojď dál." Cloud se na mě pousmál a já kývla ke gauči. "Asi máte co probírat, že?"zeptala jsem se a snažila se o milý tón.
"Jo. Nevadí ti to?"zeptal se Zack a já zavrtěla hlavou.
"Vůbec ne. Nechám vám soukromí a skočím si dolů nakoupit."řekla jsem a sáhla za jednu sošku, kde jsem měla uschované peníze a mimo jiné ještě mini vysílačku.
"Tak já jdu."zamumlala jsem a zabouchla za sebou dveře. Okamžitě jsem si dala sluchátko do ucha a vyrazila směr výtah.
"Cloude... Kdyby se Sarah dozvěděla o Nině, zakroutila by mi krkem."
"Takže vy dva..."zamumlal Cloud.
"Kdo my dva? Já a Sarah nebo já a Nina?"zeptal se Zack poněkud zoufale a mě se nejspíš v ten okamžik zastavilo srdce nadobro. Z toho jak to Zack řekl nebylo pochyb o tom, jaký vztah měl Zack s tou Ninou. Myslela jsem, že se mi podlomí kolena, tak jsem se raději opírala o stěhu až do patra, ve kterém jsem vystupovala.
"Budu to muset s jednou z nich skončit."povzdechl si Zack a já se zmračila.
"To by jsi měl."přitakal Cloud a já se posadila na jednu z laviček. "S kterou?"
"Já nevím. Táhne mě to víc k Sarah, ale nejde to. Já jsem člověk a ona ne. Normální život s ní nikdy mít nebudu a já chci Zackarymu zajistit normální život, takže je to jasné."
"Je na tobě, čím se budeš řídit. Buď vyhraje srdce nebo rozum. Teď už musím jít. Tifa na mě čeká."řekl Cloud a já vyškubla sluchátko z ucha. Strčila jsem ho do kapsy a zamířila do hlavní místnosti, kde byly obchody. Koupila jsem si tam kafe z automatu a posadila se. Srkala jsem tam kafe s nepřítomným výrazem a nevěnovala pozornost tomu, kdo si přisedl vedle mě.
"Slyšela jsi to."řekl dotyčný tiše a já se pousmála.
"Cloude... Překvapuješ mě. Jak jsi na to přišel?"zeptala jsem se ho.
"Když jsi sahala pro peníze, zdržela ses moc dlouho s rukou na místě a rozhodně to nebylo tím, že by sis přepočítávala kolik si sebou vezmeš."vysvětlil a já se usmála.
"Jo..."přikývla jsem a vysrkla kafe na jeden zátah. "Jak dlouho to táhne s tou Ninou?"
Cloud si povzdechl a podíval se na mě.
"Lepší takové věci nevědět."zamumlal a já se zamračila.
"Jak dlouho?"zeptala jsem se znovu a Cloud s povzdechem vstal.
"Je to támhleta holka z kavárny. Kdy se s ní dal dohromady už víš." Zůžila jsem oči, když jsem si všimla, že je to ta servírka se kterou Zack kdysi přede mnou flirtoval.
"Aha..."povzdechla jsem si a zákeřně se usmála.
"Díky. Kdyby se Zack nedostavil domů, tak jsem ho zabila."zavrčela jsem a Cloud se na mě upřeně podíval.
"Je to můj přítel. Udělej mi laskavost a nech ho žít."řekl a odcházel.
"Dobře..."zamumlala jsem a šla za Ninou. Počkala jsem na ni u baru a chytila ji za ruku.
"Zdravím, můžete jít se mnou?"zeptala jsem se a Nina zavrtěla hlavou.
"Omlouvám se, ale nemám na tyhle blbosti čas."řekl a já se usmála.
"Víte kdo já jsem?"zeptala jsem se klidně a servírka protočila oči.
"Ne, to tedy opravdu netuším."zafrkala a já si povzdechla.-
"Sarah Hewley, říká vám to něco?"prohlásila jsem klidně a servírka zbledla.
"Omlouvám se. Nepoznala jsem vás..."vyblekotala a já se usmála.
"Nevadí. Pro příště... Myslíte, že by vás vedoucí na chvíli uvolnil?"zeptala jsem se a Nina pokrčila rameny.
"Nevím. Zeptám se."zamumlala a odešla. Za chvíli se ozval řev a vyběhl rozčílenej vedoucí.
"Co si o sobě sakra....!!!"zařval vedoucí a zasekl se na místě, když mě uviděl.
"Dobrý den. Jistě, že vám ji pustím, ale jen na chvíli."řekl mile a ve mě se vzedmula vlna odporu, který ve mě vzbudil tenhle obtloustlý, připlešlý brýlatý muž s malými prasečíma očkama.
"Děkuji."usmála jsem se a kývla na Ninu, aby mě následovala.
"Udělala jsem něco?"zeptala se nervózně ve výtahu.
"Ne, ale jedná se o vašeho přítele Zacka Faira."ucedila jsem nabroušeně a Nina vytřeštila oči.
"Je v pořádku?"vykřikla a já se zamračila.
"Řekla bych, že až moc."zavrčela jsem a Nina se na mě zmateně dívala.
"Tomu nerozumím."zamumlala a já pokrčila rameny.
"Porozumíš." řekla jsem tiše a vedla ji ke svým dveřím. Odemkla jsem a šla i s Ninou dovnitř. Nině jsem pokynula, aby byla zticha a počkala u dveří.
"Zacku?"zavolala jsem.
"Jsem v ložnici."zavolal Zack, ale že by zněl vesele se říct nedalo. Pokynula jsem Nině, které nejspíš už docházelo, co se tady děje, aby šla do ložnice se mnou a obě dvě jsme se postavili do dveří. Zack ležel na posteli zády ke dveřím a já si odkašlala. Zack se posadil a podíval se na mě a potom vyděšeně na Ninu.
"Ahoj, lásko."pozdravila Nina a Zack se postavil.
"Není to tak, jak to vypadá."začal se vymlouvat a Nina se zamračila.
"Ne? A můžeš mi vysvětlit, proč se válíš v posteli u jiný ženský?"zvýšila hlas a Zack se zamračil.
"Jen jsem tu přespal! Snad si nemyslíš, že bych tě podvedl s někým jako je ona!"zařval Zack naštvaně a já zkoprněla.
"Musím si to rozmyslet."zamumlala Nina a odešla. Stála jsem tam a nevěřila tomu, co Zack řekl. Zack se na mě díval a očividně nevěděl co říct. Postavila jsem se před něj a zatnula ruku v pěst.
"S někým jako jsem já?!"vykřikla jsem zoufale a dala mu pěstí. Zack se zapotácel a držejíc se za jednu tvář se na mě raněně díval.
"To ne... To jsem nechtěl."zamumlal tiše a slzy mu sklouzly po tvářích.
"Nechoď mi na oči...Už nikdy..."zaskučela jsem a vyběhla ven. Seběhla jsem schody až do garáží a nasedla na služební motorku.
"Sarah!"zavolal za mnou Zack a já se ušklíbla, než jsem se rozjela a rychle jela směrem ven z Edge. Zvonil mi telefon jak zběsilý, ale já to prostě ignorovala. Nechtěla jsem s nikým mluvit. Vyjela jsem z města a podívala se na oblohu, která slibovala déšť. Podívala jsem se na cestu před sebe a zamračila se. Upíři se tu proháněli a mlsně se na mě šklebili.
Raději jsem ještě zrychlila kličkovala mezi postavami. Telefon mi neúnavně zvonil, tak jsem sáhla do kapsy a přiložila si ho k uchu.
"Haló?"zamručela jsem a vyhnula se výpadu jednoho upíra.
"Kde jsi?"zeptal se Zack a já se ušklíbla.
"Na motorce jedu ven z města. Nějaký problém?"zeptala jsem se nevrle a raději ještě zrychlila.
"Vrať se! Je to nebezpečné."prosil mě Zack a já se zasmála.
"Jo to je. Hemží se to tu slušně upíry."řekla jsem hořce a sykla, když mě jeden z odvážlivců škrábl přes záda. "Nestarej se o mě. Jdi, odpros Ninu a žij s ní spokojený život jak jsi chtěl. Já mizím."řekla jsem unaveně a nedávala pozor na cestu. Najela jsem na výmol, motorka se převrátila a já se kutálela po zemi.
"Doprdele..."zaklela jsem a vzala si telefon."Zacku?"špitla jsem a rozhlédla se kolem mě.
"Co se stalo?"zeptal se se strachem.
"Spadla jsem z motorky. Jsou všude kolem, takže..."odmlčela jsem se, než jsem si dovolila zasmát situaci "Sbohem."zamumlala jsem a zavřela oči zrovna ve chvíli, kdy mě několik upírů popadlo a zakousli se do mě ve snaze se ze mě krmit. Vykřikla jsem a vytřeštila oči.

Vzbudila jsem se a nechápavě se dívala kole sebe. Takže jsem živá, a v nějaký smrdutý kobce. Výborný vyhlídky do budoucna.
"Omlouvám se za to zacházení."ozvalo se a já se zamračila.
"Co ode mě chcete?"zeptala jsem se mrzutě a protočila oči v sloup, když se dotyčný zasmál.
"Od tebe nic. Jen tě chci vidět trpět a umírat. Chci vidět, jak chřadneš... jak tě opouští síly."odpověděl dotyčný a já se zamračila. Hlas mi byl povědomý, ale nemohla jsem si vzpomenout.
"My se známe?"zkusila jsem z něj vymámit něco, co by mi usnadnilo odhadnout o koho jde.
"Ano, ale už je to moc dávno, když jsme se viděli naposledy."odpověděl ten muž posměšně a já svraštila obočí.

O 6 měsíců později

"Hele, tady někdo leží..."uslyšela jsem nad sebou hlas. Pokusila jsem se posadit, ale už jsem nemohla. Moje svaly byly natolik zesláblé, že mě neunesly a kosti se mi lámali jako suché dřevo.
"Hej, jste v pořádku?"zeptal se někdo a já se pousmála.
"Vezmeme toho člověka sebou."řekl někdo.
"Nemyslím si, že se tohle přežije."řekla žena a já ucítila, jak mě někdo zvedá ve stavebním stylu a odnáší mě ven. Cestu si nepamatuji, ale další co vím je, že mě položili na měkkou postel.
"Ten člověk strašně smrdí..."řekl nějaký muž znechuceně a já otevřela oči. Nademnou se skláněla nějaká žena a omývala mi obličej mokrým hadříkem. Snažila jsem se zaostřit, aby jsem viděla, kdo je v místnosti, protože mi všechny ty hlasy zněli povědomě. Mouřila jsem oči a překvapeně pootevřela ústa.
"Tifo..."zaskřehotala jsem a Tifa se napřímila.
"Ona mě zná!"řekla překvapeně a naklonila se níž ke mě.
"Kdo jsi?"zeptala se laskavě a já se snažila vypravit ze sebe svoje jméno, ale hlasivky mi nesloužili. Proto jsem si kostnatými prsty zalovila po psích známkách, které jsem měla zavěšené kolem krku. Chvíli z nich nehtem odlupovala zaschlou krev a pak jsem slyšela jen zalapání po dechu.
"To je Sarah!"otočila se na ostatní a já se usmála.
"Panebože..."zalapal někdo po dechu já uviděla změť červené látky, jak se ke mě pomalu blíží. Odhadovala jsem, že tohle je Vincent.
"Sarah?"zeptal se potichu a já se na něj podívala.
"Víš, kdo jsem?"zeptal se mě potichu a já se pokusila přikývnout.
"Dobře. Víš, kdo ti tohle udělal?"zeptal se znovu a já zavrtěla hlavou, přičemž mi krční obratle nechutně zakřupaly.
"Zav-řeli... mě...do...kob-ky."dostala jsem ze sebe a Vincent mě pohladil po vlasech.
"Postaráme se o tebe."řekl tiše a já zavřela oči. "Správně... Odpočiň si."konejšil mě a já ho poslechla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 drac-lebrun drac-lebrun | Web | 7. listopadu 2012 v 16:06 | Reagovat

WTF?! Co se nám to tady děje?! O_O Jináč... Zack u mě klesl, kretén... No, jsem vážně zvědavá, jak to bude pokračovat a doufám, že se Zack oženil s Ninou, aby jí mohl podvíst se Sarah, až se dozví, že je naživu a rozbrečí se štěstím :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama