28.kapitola

27. května 2013 v 10:58 | Kikki |  FFVII - Stíny
Panebože!!! Málem mě zabilo tuhle kapitolu dopsat. Měla jsem ji rozepsanou hodně dlouho, takže můj původní záměr se opět vypařil. Takže... jsem aspoň něco vypotila... Uf.. :-)

Zack si mě moc nevšímal. Jen občas se zastavil a díval se na mě v době, kdy si myslel, že se nedívám. Jinak nic.
"Kde je vůbec Zackary?"zeptala jsem se a Zack se zastavil uprostřed své činnosti.
"Je s mými rodiči na víkendu u pobřeží."odpověděl po chvíli a já si povzdychla.
"Pohleď, já vím..."
"Nechci se s tebou o ničem bavit, Sarah. Pro mě je tahle záležitost už uzavřená. Paměť se mi vrátila, chodím do práce, stýkám se se svou rodinou a přáteli, starám se o Zackaryho, ale cokoliv co mi chceš říct už na situaci nic nezmění. Pro tebe už v mém životě není místo."řekl a dál si hleděl uklízení nádobí.
"Když mě chceš tedy ze svého života vytěsnit, proč jsi mě vzal včera dovnitř?"zeptala jsem a Zack si povzdechl.
"Co si o mě myslíš? Nejsem bezcitný."řekl a já zatnula zuby.
"Měl jsi mě tam nechat. Bylo by to pro nás oba lepší. Já bych ráno odjela a ty bys mohl v klidu předstírat, že jsme se my dva nikdy nepoznali."vyštěkla jsem a šla ven z domu. Sedla jsem si na jednu ze židlí, co měl Zack na zahradě a dívala se na krajinu před sebou. Seděla jsem tam asi hodinu, když jsem za sebou uslyšela tiché kroky. Nenamáhala jsem se jakkoliv pohnout, jen jsem dál zírala na krajinu. Zack se posadil vedle mě a povzdychl si.
"Pořád mi na tobě záleží. Jen... jsi mě zranila."řekl Zack tiše a já přikývla. "Vím, že mám občas tendenci se chovat, jako idiot a udělám pár pořádných blbostí, ale tohle... je na mě už moc."
"Já vím, že jsem se k tobě nechovala dobře. Vlastně jsem se po celou tu dobu chovala jako blázen. Byla jsem zaujatá jen sama sebou a dělala ze sebe chudinku, nebo naopak strašně tvrdou holku, ale ve skutečnosti... Nejsem nic z toho. Všechno jsem si zavinila sama. I to, že jsi odešel. Udělal jsi sice hloupost s tou výměnou krve, ale... pořád jsem to já, kdo vyhledával rozpory a plně chápu, že se mnou už nechceš mít nic společného."řekla jsem a prudce zamrkala, aby jsem zahńala slzy.
"Co vůbec tady děláš?"zeptal se a já se pousmála.
"To není důležité."zašeptala jsem a Zack se na mě zmateně podíval.
"Nestalo se nic, že ne."zeptal se opatrně a já se zasmála.
"Zacku... Od té doby, co jsi odešel se toho stalo hodně a většina z toho bohužel nebyla dobrá."povzdechla jsem si ztrápeně a Zack se mnou zatřásl.
"Prober se! Jak dlouho chceš ještě utíkat?!"zvýšil na mě hlas a já se na něj zmateně dívala.
"Tak dlouho jak bude potřeba! Já už se zpátky vracet nehodlám!"vykřikla jsem "Chci začít znova, ale ještě musím něco udělat..."dodala jsem tiše a Zack mě pustil.
"Nebude to žádná hloupost, že ne?"zašeptal Zack a já se kousla do rtu.
"Podle toho co si představíš pod slovem hloupost... Z tvého pohledu to bude hloupost...z mého nezbytnost, i když za to můžu zaplatit hodně vysokou cenu. Chci dát alespoň něco málo z toho, co jsem podělala dopořádku. Jednou to pochopíš..."řekla jsem a pousmála se, když si všimla Zackova zmateného výrazu.
"Teď to neřeš. Nemá to cenu." Ohlédla jsem se na sušák, kde schlo moje oblečení a Zack mě chytil za ruku.
"Zůstaň tu..."zašeptal a já se na něj zmateně podívala.
"To asi nebude nejlepší nápad Zacku... Nezapomeň, že už nepatřím do tvého života."řekla jsem mírně, postavila se a chtěla odejít, ale Zack šel za mnou a v domě mě přimáčkl na zeď.
"Zacku... Co to děláš?"zaúpěla jsem a sklonila tvář k zemi. Zack mě chytil za bradu a přinutil mě, aby jsem se na ně podívala.
"Zůstaň tu se mnou... Aspoň do té doby, než se vrátí Zackary. Moc se mu stýská."řekl a já překvapeně zamrkala.
"Ty chceš, aby jsem se s ním viděla?"zašeptala jsem nevěřícně a Zack se na mě jemně usmál.
"Byl jsem blbec..."řekl a pohladil mě po tváři. Po tváři se mi rozlil blažený úsměv a já Zackovi samým štěstím skočila kolem krku.
"Děkuju..."vykvikla jsem a zase Zacka rychle pustila. Chtěla jsem vyžblebtnout nějakou omluvu, ale připohledu na něj jsem se zarazila. Přitiskl se na mě a prudce se mi přisál na rty. Zaryla jsem mu nehty do ramen a užívala si polibku. Tak moc jsem po tomhle toužila... zavzdychla jsem a Zack se ode mě trochu odtáhl, ale ne moc. Jen tolik, aby jsme se pořád dotýkali.
"Neměl bych tohle dělat..."zamumlal a já přikývla.
"To ani jeden z nás. Ať se stane cokoliv já odejdu. Nedělej nic, čeho budeš později litovat, protože já se možná už nikdy nevrátím..." snažila jsem se ho odradit.
"Toho, že jsem tě poznal nikdy litovat nezačnu. Jediné čeho lituji je, že se to mezi námi tak pokazilo."řekl a já se usmála. Zack se na mě chvíli díval a pak zavrtěl hlavou. Odstoupil ode mě a spěšně odešel. Zůstala jsem tam stát jako tvrdé Y, než jsem se probrala z šoku a pousmála se.
"Dobrá volba, Zacku..."zamumlala jsem a šla se natáhnout ven na lehátko.


Protáhla jsem se a šla do domu. Venku jsem strávila celý den válením na lehátku. Vešla jsem do domu a povzdechla si. V kuchyni jsem uslyšela šramot a vzteklé zavrčení. Šla jsem se tam podívat a uviděla Zacka, jak se krmí. Otočil se ke mě a s temným zavrčením položil svou potravu na stůl.
"Vypadni..."zavrčel a já se znuděně opřela o futra.
"Takže teď se ke mě zase budeš chovat hnusně?"zeptala jsem se znuděně a Zack se zarazil.
"Prosím... nech mě o samotě.."řekl udýchaně a já provokatérsky šla a posadila se na linku.
"Proč? Předemnou tohle skrývat nemusíš..."řekla jsem klidně a Zack zakňučel.
"Prosím... Nech mě o samotě! Nechci ti ublížit..."řekl zoufale a já se pousmála. Tohle jsem mu kdysi řekla také.
"Mě neublížíš... Leda že... máš chuť na mě..."řekla jsem a podvihla koutek, když Zack ztrápeně zavřel oči. "Když je to tak..."zamumlala jsem a agresivně si zaryla nehet do jemné kůže na krku. Po krku mi stékal potůček krve a stékal mi mezi ňadry. Zack to fascinovaně sledoval a já se pousmála. Seskočila jsem z linky a stoupla si těsně před něj. Podívala jsem se mu do očí, popadla do za vlasy a stáhla si ho dolů pro polibek. Slízla jsem mu ze rtů zbytky krve a pootevřela ústa, když jsem ucítila nápor Zackova jazyka. Zack mě popadl za zadek, vytáhl mě nahoru a já obtočila svoje nohy kolem jeho pasu. Zack vyběhl schody a padl i se mnou na postel. Přitlačil mě pod sebou a já zasténala. Přejel mi rty po krku a olízl ranku, kterou jsem si způsobila. Lehce mě škrábl zuby a olízl pár kapiček krve. Rukama mi vjel pod tričko a hladil mě po břiše, až se zarazil pod ňadry. Chvíli se na mě pátravě díval, než se usmál a vtiskl mi nežný polibek na rty.
"Promiň... Nechal jsem se unést."zašeptal a já vztekle zavrčela. Vzepjala jsem se v bocích a přetočila se na něj.
"Tak hele Faire... To tvoje vyspělý já, mě začíná fakticky štvát!"vyštěkla jsem, přetáhla si triko přes hlavu a odhodila ho neznámo kam. Zack jen zamžikal a podvolil se, když jsem se mu vztekle přisála na rty a lehce ho kousla. Obejmul mě kolem pasu a přitáhl si mě k sobě. Vyhrnula jsem mu triko a přinutila Zacka, aby se z něj svléknul.

Leželi jsme vedle sebe a jen se dívali do stropu. Měla jsem rozkousaný krk a ramena a k mé nespokojenosti to pořád trochu krvácelo. Zack se ke mě naklonil a prohrábl mi vlasy. Zvídavě jsem se na něj podívala a všimla si bolestného pohledu, kterým si mě prohlížel.
"Co se děje?"zeptala jsem se a Zack si povzdechl.
"Já jen...to nic."řekl, povzdechla jsem si a přitáhla si ho zpátky k sobě.
"Na nic z toho nemysli. Dneska ne..."zamumlala jsem mu do vlasů a Zack se pousmál. Přitiskl se ke mě a jemně mě políbil na jednu z krvácejících ranek.
"Promiň... přehnal jsem to."řekl a já se uchcechtla.
"To nevadí... jen budeš mít zakrvácené povlečení."zamumlala jsem a Zack mě jemně kousl.
"Koukám, že jsi neustále při chuti."konstatovala jsem, když se mi přisál na krvácející ránu a do stehna mě začala tlačit jistá nahá část Zackova těla.
"Já vždycky."řekl uličnicky a znovu na mě nalehl.

Ráno jsem vstala a líně se protáhla. Zack se vedle mě zavrtěl a pohladil mě po holé zadnici.
"Dobré ráno."zamumlal a políbil mě. Usmála jsem se na něj a prohrábla mu husté vlasy.
"Tobě též."špitla jsem a Zack si mě k sobě prudce přitáhl.
"Co ramena?"zeptal se a prohlédl mi i krk.
"Jak vidíš, tak jsou v pořádku, ale ty můžeš tohle povlečení vyhodit."řekla jsem a Zack jen pokrčil ledabyle rameny. Povzdechla jsem si a jemně se usmála při vzpomínce na naší společně strávenou noc. Milovali jsme se přinejmenším desetkrát. Zack mi jemně přejel po boku a něžně políbil.
"Dneska večer má přijet Zackary."řekl Zack a já se smutně pousmála.
"Víš... Napadlo mě, jestli by jsi tu nechtěla zůstat napořád."řekl a já se na něj se slzami v očích podívala. Zack se na mě podíval a pak ohnul pohledem, když si všiml mého výrazu.
"Promiň... Vím, že musíš odejít. Já jen... nechci o tebe znovu přijít."zašeptal, vyklouzl z postele a odešel. Zůstala jsem civět na dveře a povzdechla si. Omotala jsem si kolem sebe peřinu a šla za ním. Našla jsem ho v koupelně a zrudla, když se Zack ke mě otočil a mě teprve teď došklo, že byl nahý. Pohledem jsem studovala podlahu a kousla se do rtu.
"Zacku... já nechci odejít, ale tohle udělat musím. Jestli se mi to povede, tak pochopíš proč jsem to udělala a bude se i tobě mnohem lépe dýchat."řekla jsem tiše a Zack si povzdechl.
"Proč mi tedy neřekneš o co se jedná?"zeptal se Zack, založil si ruce na prsou a očividně se nenechal vyvést z míry faktem, že přede mnou stojí nahý.
"Kdybych ti to řekla... řekl by jsi, že jsem se zbláznila. Nesouhlasil by jsi s tím."argumentovala jsem slabě a pořád se držela pohledem na zemi.
"A tohle mi to má zjednoduššit? Sáro, zatraceně..."povzdychl si a já přikývla. "Nechci o tebe přijít stejně jako o Aki. Můžeš mi něco slíbit?"zeptal se mě a stoupl si přede mě.
"A co?"zeptala jsem se a podívala mu do očí.
"Že se ti nic nestane a že se mi vrátíš..."řekl a já se zamračila.
"Dobře. Slibuju, že pro to udělám všechno co půjde." Zack se na mě znepokojeně díval, pak si mě prudce a silně obejmul. Drtil mě v objetí a já se cítila jako podvodnice. Věděla jsem, že slib nejspíš nebudu moci splnit. Nebyla velká možnost, že přežiju. To mi bylo řečeno už hned na začátku, včetně toho, že je velká pravděpodobnost, že to budou mí přátelé kdo se mě pokusí zabít.
"Dáme si sprchu? zeptal se Zack a já se pousmála.
"To by chtělo."řekla jsem a zrudla, když ze mě Zack stáhl peřinu. Zasmál se, když viděl moje pokusy se zakrýt a vtáhl mě do sprchového koutu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama